ПОИСК
Події

Окупанти під Вовчанськом платять гроші, щоби потрапити до кадировців: що відбувається

14:21 28 червня 2026
Окупанти намагаються потрапити до кадировців, адже їх не відправляють у атаки
Артем КРАВЧЕНКО, «ФАКТИ»

Росіяни, які вижили після боїв під Вовчанськом і не змогли розширити лінію контролю на цьому напрямку, готові віддати «майже все», аби не повертатися на передову. Деякі з них намагаються за гроші домовитися з командирами про переведення до кадировських підрозділів «Ахмат», адже кадировців не відправляють у атаки.

Солдатів відправляють туди, звідки багато хто вже не повертається. Командири переводять тих, хто може заплатити, а решта залишаються на передовій і гинуть, повідомляє партизанський рух «Атеш» з посиланням на свого агента із 126-го мотострілецького полку 71-ї дивізії ЗС рф.

За гроші можна отримати тепле місце, тил і шанс вижити. Без грошей — м’ясний штурм і безіменну могилу, розповів агент.

«Корумповане командування наживається на страху власних солдатів. Для них рядові — витратний матеріал, а офіцери — посередники в торгівлі людськими життями. Військові ЗС рф, які виходять з нами на зв’язок, можуть отримати реальний вихід із цієї ситуації», — підкреслюють партизани.

Раніше, партизанський рух повідомляв, що у районі Генічеська окупанти масово перефарбовують військову автотехніку в кольори, схожі на цивільні. Таким чином вороги намагаються маскувати техніку та ускладнити її ідентифікації.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА
223

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів