«Шахтар» — «Аль-Фатех» — 1:3: відео матчів у Словенії

20:48 15 серпня 2022
Шахтар Донецьк

У понеділок, 15 серпня, донецький «Шахтар» після розгромної поразки від римської «Роми» (0:5), а також двох перемог над «Аль-Адалою» із Саудівської Аравії (1:0) та словенським «Домжале» (3:0) провів чергові матчі в рамках тренувального збору у Словенії.

Суперником підопічних Ігора Йовічевіча став ще один представник Саудівської Аравії — «Аль-Фатех», який зайняв за підсумками минулого сезону восьме місце у своєму національному чемпіонаті. Відзначимо, що матч тривав два тайми по 40 хвилин.

«Шахтар» (Україна) — «Аль-Фатех» (Саудівська Аравія) — 1:3

«Шахтар»: Трубін, Матвієнко, Михайличенко, Конопля, Козик, Степаненко, Бондаренко, Топалов, Мудрик, Судаков, Тотовицький.

Голи: Мудрик (29) — Куева (38, з пенальті), Аль-Харбі (80), Валера (80+2).

Відеоогляд другого поєдинку «Шахтар» — «Аль-Фатех»

А от у першому матчі ігрового дня «гірники» розгромили суперника, забивши чотири м'ячі ще до перерви. А у другому таймі пенальті реалізував нападник Траоре, який повернувся після затяжної паузи, пов'язаної з важкою травмою, та встановив остаточний рахунок — 5:0.

Склад «Шахтаря» у першому матчі: Пятов (Шевченко, 56), Бондар, Кривцов, Чоботенко, Корнієнко, Фаріна, Джурасек, Очеретько (Криськів, 55), Кащук, Вакула, Сікан (Траоре, 55).

Відеоогляд першого матчу «Шахтар» — «Аль-Фатех»

Додамо, що перший офіційний матч у новому сезоні «Шахтар» проведе 23 серпня, коли в рамках 1-го туру української прем'єр-ліги зіграє на НСК «Олімпійський» проти харківського «Металіста-1925».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що ексфутболіст «Динамо» Богдан Михайличенко прокоментував свій перехід до «Шахтаря».