Закарпатський «Минай» перервав серію без перемог, що тривала більше року: відеоогляди матчів УПЛ

17:01 12 вересня 2022
Ворскла — Олександрія

У понеділок, 12 вересня, матчами в Минаї та Петровому завершилася ігрова програма 4-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 4-й тур

12 вересня (понеділок)

«Ворскла» (Полтава) — «Олександрія» — 0:0. Юніорські склади — 0:3.

«Ворскла» під керівництвом Віктора Скрипника, який проводив свій 80-й матч на чолі різних українських клубів в УПЛ, як і раніше, чекає на першу перемогу в сезоні. І хоч у поєдинку з «Олександрією» полтавці не програли, але це не допомогло їм залишити останнє місце в турнірній таблиці.

«Інгулець» (Петрове) — «Минай» — 1:2 (Козак, 90+1 — Твердохліб, 18, Хахльов, 60). На 89-й хвилині вилучений Бандура («Минай»). Юніорські склади — 2:2.

Востаннє «Минай» перемагав у вищому дивізіоні країни 31 липня минулого року, коли в першому турі сезону-2021/2022 обіграв удома «Олександрію». Після цього закарпатці не могли здобути три очки в одному матчі протягом 19 поєдинків (8 нічиїх та 11 поразок). Зрештою, невтішну для себе серію підопічним Володимира Шарана вдалося перервати у Петровому, незважаючи на те, що наприкінці зустрічі гості залишилися в меншості після вилучення воротаря Бандури.

11 вересня (неділя)

«Динамо» (Київ) — «Львів» — 1:0 (Буяльський, 32). Юніорські склади — 1:1.

«Дніпро-1» — «Металіст 1925» (Харків) — 3:0 (Адамюк, 62, Довбик, 66, Громов, 88). Юніорські склади — 1:3.

«Колос» (Ковалівка) — «Металіст» (Харків) — 1:0 (Мякушко, 73). На 90-й хвилині вилучений Каплієнко («Металіст»). Юніорські склади — 0:3.

10 вересня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:1 (Швед, 74, Очеретько, 90+6 — Брагару, 9). Юніорські склади — 3:1.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Верес» (Рівне) — 0:1 (Дахновський, 28). Юніорські склади — 1:1.

9 вересня (п'ятниця)

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) — 3:1 (Таллес, 41, 49, з пенальті, 62 — Русин, 55). Юніорські склади — 2:1.