«Шахтар» завдяки рикошету на 96-й хвилині вирвав перемогу у «Чорноморця»: відеоогляд матчу

19:15 10 вересня 2022
Шахтар — Чорноморець

У суботу, 10 вересня, матчами у Києві та Львові продовжилася ігрова програма 4-го туру вітчизняної прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 4-й тур

10 вересня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:1 (Швед, 74, Очеретько, 90+6 — Брагару, 9). Юнацькі склади — 3:1.

«Шахтар»: Трубін, Конопля, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко, Джурасек (Судаков, 64), Бондаренко (Сікан, 64), Зубков (Очеретько, 64), Петряк (Траоре, 46), Швед (Тейлор, 90) .

Донецький клуб підходив до поєдинку в чудовому настрої після сенсаційної перемоги над «Лейпцигом» (4:1) на старті групового турніру Ліги чемпіонів. Будучи явним фаворитом, «гірники» проте вже на старті матчу пропустили — Брагару отримав м'яч на лівому кутку штрафного майданчика, прибрав суперника та класним ударом пробив у дальній кут.

Зважаючи на все, такий розвиток подій став несподіванкою для «гірників», оскільки нічого особливо вигадати вони так і не спромоглися до перерви. На другий тайм Ігор Йовічевіч випустив таранного форварда Траоре, і моменти почали виникати біля воріт «моряків». Утім, зрівняти рахунок «Шахтарю» вдалося без допомоги буркінійського бомбардира — Михайличенко виконав м'який навіс із лівого флангу, і ніхто із захисників не завадив Шведу точно пробити головою.

Не варто було сумніватися, що «гірники» будуть продовжувати тиснути. Щоправда, хвилини минали, а створити нічого не вдавалося. Здавалося, що матч так і завершиться внічию, але на шостій (!) компенсованій хвилині Очеретько зважився на удар відчаю з-за меж штрафного майданчика, м'яч зачепив ногу Траоре, дезорієнтувавши воротаря, та залетів до сітки воріт.

Таким чином, «Шахтар» продовжив свою безпрограшну серію в УПЛ до 19 матчів та піднявся на вершину турнірної таблиці.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Верес» (Рівне) — 0:1 (Дахновський, 28). Юнацькі склади — 1:1.

«Кривбас» підходив до поєдинку, маючи за плечима невтішну серію без забитих м'ячів у чемпіонаті із 283 хвилин. У підсумку підопічні Юрія Вернидуба продовжили її до 373-х, а наставник криворіжців, як і раніше, не може відсвяткувати першу перемогу з новою для себе командою. Більше того, «Кривбас» залишається єдиною командою в УПЛ без забитих м'ячів зі старту сезону.

9 вересня (п'ятниця)

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) — 3:1 (Таллес, 41, 49, з пенальті, 62 — Русін, 55). Юніорські склади — 2:1.