«Динамо» забило п'ять м'ячів та розгромило команду Ротаня: відеоогляди матчів чемпіонату України

18:55 20 травня 2023
Олександрія — Динамо

У суботу, 20 травня, трьома матчами продовжився 27-й тур чемпіонату України з футболу, в якому «Дніпро-1» на четвертій (!) компенсованій хвилині вирвав перемогу у «Колоса».

Чемпіонат України. 27-й тур

20 травня (субота)

«Олександрія» — «Динамо» (Київ) — 1:5 (Сігєєв, 40 — Андрієвський, 17, Ванат, 32, Вівчаренко, 72, Логінов, 78, у свої ворота, Волошин, 88). Юніорські склади — 2:3.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Сирота, Дячук (Боль, 89), Вівчаренко, Шепелєв (Рамадані, 81), Андрієвський, Кабаєв (Волошин, 82), Перріс (Караваєв, 82), Буяльський, Ванат (Гармаш, 65) .

«Олександрія» традиційно вважається для «Динамо» зручним суперником. Із 27 матчів, які команди провели у внутрішніх турнірах, представники Кіровоградської області перемогли лише у двох. При цьому звітний поєдинок більше розглядався ще й з погляду боротьби за четверте місце, яке дає право розпочати виступ у Лізі конференцій наступного сезону з пізнішої стадії.

Щоправда, особливої боротьби не вийшло. Гості швидко вийшли вперед, а в середині першого тайму подвоїли свою перевагу (динамівець Ванат забив свій 15-й гол у вищому вітчизняному дивізіоні). Незадовго до перерви підопічні Руслана Ротаня скоротили відставання, і інтрига трималася до середини другого тайму, після чого «Динамо» забило тричі (з вимушеною перервою на повітряну тривогу) та здобуло розгромну перемогу. А «Олександрія» як мінімум до наступного туру змушена відкласти ювілейну, 100-ту, перемогу в чемпіонатах України.

«Зоря» (Луганськ) — «Інгулець» (Петрове) — 2:0 (Бражко, 21, з пенальті, Н. Русин, 81). Юніорські склади — 6:1.

«Зоря» здобула сьому поспіль перемогу, практично гарантувавши собі місце в Лізі Європи наступного сезону, а там, чим чорт не жартує, може ще й за кваліфікацію Ліги чемпіонів зачепитися, якщо «Дніпро-1» чи «Шахтар» оступляться десь. «Інгулець» же після досить жвавого старту у весняній частині сезону не може забити вже в шостій грі поспіль.

«Чорноморець» (Одеса) — «Минай» — 0:1 (Гечев, 61). Юніорські склади — 3:1.

«Чорноморець» після сенсаційної гостьової перемоги над «Динамо» несподівано поступився на своєму полі «Минаю». Єдиний гол одесити пропустили в середині першого тайму, коли молдавський форвард гостей Гечев результативно завершив свій сольний прохід.

19 травня (п'ятниця)

«Шахтар» (Донецьк) — «Верес» (Рівне) — 2:1 (Зубков, 35, Матвієнко, 84 — В. Шарай, 74). На 47-й хвилині Сікан («Шахтар») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 4:0.

«Ворскла» (Полтава) — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 1:0 (Степанюк, 62). Юніорські склади — 2:3.

«Дніпро-1» — «Колос» (Ковалівка) — 2:1 (Довбик, 57, Сарапій, 90+4 — Мякушко, 45+1). Юніорські склади — 2:1.