«Шахтар» перед стартом у Лізі чемпіонів намучився в більшості з «Оболонню»: відеоогляди матчів УПЛ

21:02 16 вересня 2023
Шахтар — Оболонь

У суботу, 16 вересня, поєдинками у Львові, Одесі та Олександрії продовжилася програма 7-го туру вітчизняної прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 7-й тур

16 вересня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Оболонь» (Київ) — 1:0 (Назарина, 77). На 33-й хвилині вилучено Вовкуна («Оболонь»). Юніорські склади — 1:0.

«Шахтар»: Рудько, Азаров, Лемкін, Ракицький, Конопля, Степаненко (Назарина, 68), Судаков, Кащук (Невертон, 58), Зубков (В'юнник, 68), Криськів (Егіналду, 74), Сікан (Келсі, 58).

Дванадцять років тому саме «Оболонь» увійшла в історію, ставши першою командою, яка обіграла «Шахтар» на новенькій «Донбас Арені». З того часу багато води витекло. Донеччани майже десятиліття не грають у рідному місті через російських окупантів, та й кияни щойно повернулися до елітного дивізіону.

Цього разу команда Патріка ван Леувена, на яку 19 вересня в Гамбурзі чекає стартовий матч у групі Ліги чемпіонів проти «Порту», приймала «пивоварів» на «Арені Львів». І аж 76 хвилин ігрового часу гірники, навіть граючи з 33-ї хвилини у більшості, не могли вразити ворота свого колишнього голкіпера Рибки. «Прорвало» «Шахтар» на 77-й хвилині, коли дальній удар Назарини дозволив «оранжево-чорним» виграти та збільшити забивну серію в чемпіонаті країни до 36 поєдинків.

«Чорноморець» (Одеса) — «Полісся» (Житомир) — 1:0 (Васильєв, 13). Юніорські склади — 2:1.

Колектив Юрія Калитвинцева навідався до Одеси після скандальної перемоги у минулому турі над «Оболонню» та у статусі одного з лідерів УПЛ. Але зачепитися за очки у Південній Пальмірі «Поліссю» не вдалося. Гол-красень Васильєва зі штрафного приніс «морякам» перемогу та друге місце у турнірній таблиці.

«Олександрія» — «Минай» — 1:1 (Кулаковський, 74, з пенальті — Гунічев, 61). Юніорські склади — 1:2.

У минулі роки «Олександрія» виграла у команди, яку очолює її колишній наставник Володимир Шаран, усі три домашні матчі в УПЛ із загальним рахунком 8:1. Та й цього разу «Минай» завітав на арену «Ніка» у статусі єдиного клубу елітного дивізіону, який ще не перемагав у сезоні.

Ось тільки підопічним Руслана Ротаня довго не вдавалося пройти оборону аутсайдера. Ба більше, «Минай» у другому таймі забив після подачі з кутового. Лише гол з пенальті врятував команду з Кіровоградської області від сенсаційної поразки. Якщо що, «Олександрія» не перемагає в УПЛ вже п'ять матчів, а «Минай» — взагалі сім.

15 вересня (п'ятниця)

«Металіст 1925» (Харків) — «Зоря» (Луганськ) — 2:1 (Дмитренко, 6, Зубков, 28, з пенальті — Герреро, 17). Юніорські склади — 0:2.