«Динамо» у меншості не дотиснуло «Колос» та не може виграти третій матч поспіль: відеоогляди ігор УПЛ

18:47 28 жовтня 2023
Колос — Динамо

У суботу, 28 жовтня, чотирма матчами стартувала ігрова програма 12 туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 12-й тур

28 жовтня (субота)

«Колос» (Ковалівка) — «Динамо» (Київ) — 1:1 (Лучкевич, 51 — Тимчик, 19). На 63-й хвилині вилучений Ванат («Динамо»). Юніорські склади — 4:3.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак, Бражко, Шепелєв, Караваєв, Волошин (Шапаренко, 70), Буяльський, Ванат.

Програвши два поспіль матчі, «Поліссю» (2:3) та «Дніпру-1» (0:1), динамівці їхали до Ковалівки виключно за трьома очками. І досить швидко їм вдалося вийти вперед — після прострілу з правого флангу правий захисник Тимчик, який опинився на вістрі атаки, з другої спроби переправив м'яча у ворота.

Розвинути перевагу до перерви підопічним Мірчі Луческу не вдалося, а невдовзі після поновлення гри господарі відігралися завдяки красеню-удару Лучкевича в «дев'ятку». У середині другого тайму «Динамо» залишилося в меншості після того, як друге попередження за симуляцію отримав Ванат, при цьому «біло-сині» могли програти й виграти, але до фінального свистка надійно діяли у воротах голкіпери обох команд.

У підсумку 1:1 — «Динамо» не виграє вже три матчі поспіль. А попереду зустріч із головним подразником — поєдинок із донецьким «Шахтарем» запланований на 3 листопада.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Дніпро-1» — 3:0 (Кожушко, 11, 51, Кузик, 41). На 87-й хвилині Лєднєв («Дніпро-1») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 0:2.

«Дніпро-1» підійшов до дніпровського дербі, маючи за плечима переможну серію із п'яти поєдинків. Але підопічні Юрія Вернидуба на своєму полі не просто дали бій, а розгромили суперника, стримавши атаки дніпрян. Також варто зазначити, що Юрій Максимов зазнав першої поразки на чолі «Дніпра-1».

«Зоря» (Луганськ) — «Полісся» (Житомир) — 0:1 (Макуана, 16). Юніорські склади — 2:2.

Сенсаційний новачок УПЛ продовжує гонитву за лідером, продовживши свою безпрограшну серію й після поєдинку проти учасника групового турніру Ліги конференцій. Єдиний гол підопічні Юрія Калитвинцева забили в середині першого тайму завдяки зусиллям конголезця Макуани, а от луганчани не можуть відзначитися в умовно домашніх поєдинках уже протягом 356 хвилин.

«Рух» (Львів) — «Олександрія» — 0:0. Матч юніорських складів відбудеться 29 жовтня.

Суперники за майже 100 хвилин ігрового часу не змогли забити жодного голу. Таким чином «Олександрія» оформила свою ювілейну, 100-ту, нічию в елітному вітчизняному дивізіоні, а «Рух» продовжив рекордну домашню серію без поразок до 12 матчів.