Втрачена перемога «Зорі» в Рівному та пенальті з червоною карткою на 90+1-й хвилині в Минаї: відеоогляди ігор УПЛ

19:29 5 листопада 2023
Минай — Ворскла

У неділю, 5 листопада, відбулися ще три матчі 13-го туру української прем'єр-ліги, в рамках якого «Шахтар» мінімально обіграв «Динамо» (1:0) та «відправив» у відставку Мірчу Луческу.

Чемпіонат України. 13-й тур

5 листопада (неділя)

«Минай» — «Ворскла» (Полтава) — 0:0. На 89-й хвилині вилучений Скляр («Ворскла»), на 90+1-й хвилині Степанюк («Ворскла») не забив пенальті. Юніорські склади — 0:1.

Поєдинок, що пройшов за сильної зливи, через яку обидві команди грали фактично у водне поло, завершився без голів. Хоча на 90+1-й хвилині полтавці мали хорошу нагоду все ж таки вирвати перемогу, але Степанюк не реалізував пенальті.

«Металіст 1925» (Харків) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:1 (Борячук, 53, Моура, 78 — Штогрін, 20). На 40-й хвилині вилучений Ієде («Чорноморець»). Юніорські склади — 1:2.

Одесити відкрили рахунок у середині першого тайму, однак усі карти команді Романа Григорчука сплутало вилучення Ієде незадовго до перерви. У другому таймі підопічні Едмара змогли перевернути вседогори дригом та перервати безвиграшну серію з п'яти матчів поспіль.

«Верес» (Рівне) — «Зоря» (Луганськ) — 2:2 (Вовченко, 44, Блізніченко, 89 — Нагнійний, 37, Яцик, 61). Юніорські склади — 0:1.

«Зоря» на останній хвилині основного часу втратила перемогу над «Вересом» та не змогла залишити зону вильоту. Також не кращі справи й у рівненського клубу, який не перемагає вже в семи поєдинках поспіль.

4 листопада (субота)

ЛНЗ (Черкаси) — «Колос» (Ковалівка) — 1:1 (Шестаков, 20 — Мілько, 79, з пенальті). Юніорські склади — 0:0.

3 листопада (п'ятниця)

«Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) — 0:1 (Зубков, 53). Юніорські склади — 2:0.