Кінець жахливої серії «Олександрії» Ротаня та вихід «Полісся» у лідери: відеоогляди матчів УПЛ

18:59 11 листопада 2023
Полісся — Металіст 1925

У суботу, 11 листопада, у рамках 14-го туру української прем'єр-ліги було зіграно поєдинки у Києві, Житомирі та Олександрії. Хоча початок двох зустрічей довелося надовго відкласти через повітряну тривогу, що тривала у всій країні.

Чемпіонат України. 14-й тур

11 листопада (субота)

«Олександрія» — «Верес» (Рівне) — 1:0 (Безерра, 82). На 21-й хвилині Джевані («Олександрія») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 5:0.

На стадіоні «Ніка» зійшлися команди, уболівальники яких вже геть-чисто забули слово «перемога». До очного протистояння команда Руслана Ротаня не перемагала у 11 зустрічах поспіль, а хлопці Сергія Лавріненка — у семи.

Зрештою свою жахливу серію перервали господарі поля. Якщо один бразилець — Джевані — не реалізувавши в першому таймі пенальті, «Олександрію» підвів, то інший — Безерра — незадовго до фінального свистка влучним ударом головою приніс команді Ротаня першу з 5 серпня перемогу.

«Полісся» (Житомир) — «Металіст 1925» (Харків) — 2:1 (Шастал, 66, Грицук, 83 — Юсов, 14). Юніорські склади — 4:1.

З нагоди ювілейного, 50-го, матчу наставника господарів Юрія Калитвинцева на чолі різних клубів УПЛ «Полісся» у рідних стінах продовжило до п'яти поєдинків безвиграшну гостьову серію «Металіста 1925», пост головного тренера в якому замість Едмара посів Олег Голодюк.

Щоправда, успіх житомирянам дався важко. Перший тайм вони програли, а переможний гол змогли забити лише на 83-й хвилині. Як би там не було, команда Калитвинцева — лідер чемпіонату України.

«Оболонь» (Київ) — «Ворскла» (Полтава) — 0:1 (Степанюк, 67). Юніорські склади — 0:1.

На початку листопада підопічні Валерія Іващенка та Віктора Скрипника вже грали один з одним на «Оболонь Арені», і тоді «Ворскла» більш ніж впевнено вибила «пивоварів» з розіграшу Кубка країни (3:0).

Цього разу за суддівства арбітра-дебютанта Христини Козорог із Київської області полтавці обмежилися у столиці одним єдиним голом Степанюка. Але цього команді Скрипника вистачило, що нарешті виграти та перервати свою п'ятиматчеву серію без перемог в УПЛ.

10 листопада (п'ятниця)

«Колос» (Ковалівка) — «Минай» — 2:0 (Мілько, 18, Бурда, 35). Юніорські склади — 3:2.