«Дніпро-1» у більшості розгромив команду Григорчука і повернув собі лідерство у чемпіонаті України: відеоогляд матчу

18:56 27 листопада 2023
Дніпро-1 — Чорноморець

У понеділок, 27 листопада, поєдинком у Дніпрі фінішувала зрізана програма 15-го туру української прем'єр-ліги. Як відомо, зустріч «Колос» — «Зоря» була перенесена через матч луганчан у Лізі конференцій проти «Маккабі», а зустріч «Олександрія» — «Оболонь» скасували через погодні умови.

Чемпіонат України. 15-й тур

27 листопада (понеділок)

«Дніпро-1» — «Чорноморець» (Одеса) — 5:2 (Філіппов, 16, Адамюк, 49, Леднєв, 59, Танчик, 90, Мірошниченко, 90+2 — Авагімян, 22, Кузик, 76). На 28-й хвилині вилучено Авагімяна («Чорноморець»). Юніорські склади — 3:0.

Усі чотири попередні зустрічі суперників у прем'єр-лізі завершилися перемогами «Дніпра-1» із загальним рахунком 9:2. Ось і в черговому протистоянні з «моряками» підопічні Юрія Максимова, які в останніх дев'яти матчах сезону вибороли вісім перемог, налаштовані були спрацювати по максимуму, щоб повернути собі лідерство в УПЛ. Зрозуміло, не проти були піднятися в турнірній таблиці й хлопці Романа Григорчука.

Господарі поля завдяки 5-му в сезоні голу Філіппова швидко вийшли вперед. Але незабаром шикарний удар Авагімяна зі штрафного повернув рівність на табло. Ось тільки автор м'яча «Чорноморця» за шість хвилин заробив пряму червону картку і залишив одеситів у меншості (третій матч поспіль «Чорноморець» закінчує зустріч удесятьох!).

До кінця першого тайму реалізувати більшість «Дніпру-1» не вдалося, але після перерви Адамюк, Леднєв, Танчик та Мірошниченко забезпечили своїй команді потрібний результат, який дозволив хлопцям Максимова знову піднятися на перше місце у турнірній таблиці.

26 листопада (неділя)

«Динамо» (Київ) — «Рух» (Львів) — 2:0 (Тимчик, 6, Кабаєв, 43). Юніорські склади — 2:0.

25 листопада (субота)

«Ворскла» (Полтава) — ЛНЗ (Черкаси) — 0:0. Юніорські склади — 2:2.

«Минай» — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 0:1 (Близниченко, 64). На 87-й хвилині вилучено Вакулка («Кривбас»). Юніорські склади — 1:5.

«Верес» (Рівне) — «Металіст 1925» (Харків) — 4:3 (Шевченко, 14, В. Шарай, 36, Дахновський, 69, з пенальті, Гайдучик, 90 — Борячук, 4, Русин, 55, Ткачук, 59). На 8-й хвилині вилучено Курила («Металіст 1925»). Юніорські склади — 5:2.

24 листопада (п'ятниця)

«Шахтар» (Донецьк) — «Полісся» (Житомир) — 0:0. На 90+2-й хвилині вилучено Танковського («Полісся»). Юніорські склади — 1:0.