Команда Калитвинцева на 90+7-й хвилині втратила перемогу над «Вересом» і не змогла наздогнати лідера: відеоогляд матчу УПЛ

19:06 1 грудня 2023
Полісся — Верес

У п'ятницю, 1 грудня, поєдинком у Рівному між «Поліссям» і «Вересом» стартував передостанній у році, що минає, 16-й, тур української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 16-й тур

1 грудня (п'ятниця)

«Полісся» (Житомир) — «Верес» (Рівне) — 1:1 (Крушинський, 68 — Шестаков, 90+7). Юніорські склади — 2:0.

Оскільки за домовленістю між клубами номінально домашній матч для «Вереса» був зіграний у першому колі в Житомирі (2:0 на користь новачка УПЛ), то звітний поєдинок суперники провели на домашній арені рівнян, які минулого туру здобули довгоочікувану перемогу над «Металістом 1925».(4:3).

Довгий час «Полісся», яке мало помітну перевагу, не могло пройти оборону «Вереса» — і штанга рятувала підопічних Сергія Лавриненка, і поперечина. Але все ж таки на 68-й хвилині Крушинський після подачі кутового класно пробив з льоту, і за допомогою рикошету м'яч опинився в сітці. Та все ж «Вересу» зусиллями Шестакова на 90+7-й хвилині вдалося врятуватися від поразки — 1:1.

Команда Калитвинцева продовжила свою безпрограшну серію в УПЛ до дев'яти поєдинків, але не змогла наздогнати у турнірній таблиці лідера «Дніпро-1». При цьому підопічні Юрія Максимова ще мають у запасі матч проти його колишнього клубу «Ворскли».

16. «Минай» — 6 (15).

Бомбардири: 6 м'ячів — Віталій Буяльський («Динамо»), Максим Задерака, Олег Кожушко (обидва — «Кривбас»); 5 — Андрій Штогрін («Чорноморець»), Владислав Ванат («Динамо»), Олексій Гуцуляк, Олександр Філіппов (обидва — «Дніпро-1»), Юрій Климчук, Ілля Квасниця (обидва — «Рух»); 4 — Андрій Ярмоленко («Динамо»), Едуардо Герреро («Зоря»), Бені Макуана («Полісся»), Руслан Степанюк («Ворскла»).

В інших матчах 16-го туру прем'єр-ліги зіграють: «Колос» — «Оболонь», «Кривбас» — «Олександрія», «Дніпро-1» — «Ворскла» (2 грудня); «Минай» — «Динамо», «Чорноморець» — ЛНЗ, «Шахтар» — «Металіст 1925» (3 грудня), «Зоря» — «Рух» (4 грудня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися у прямому ефірі жеребкування фінального турніру Євро-2024.