«Динамо» з голом-красенем врятувало матч у Туреччині і вперше не програло у 2023 році (відео)

17:42 31 січня 2023
Динамо — Аустрія Лустенау

У вівторок, 31 січня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині. Слідом за програними поєдинками проти австрійського «Рапіда» (0:4) та словенського «Марибора» (0:2) підопічні Мірчі Луческу зустрілися з ще одним представником елітного дивізіону Австрії — «Аустрією Лустенау».

«Проваливши» перший тайм, у якому «біло-сині» пропустили двічі, після перерви киянам вдалося врятувати поєдинок завдяки двом влучним ударам номінальних захисників — 2:2 (Попов, 52, Вівчаренко, 60 — Грабер, 27, Фрідрікас, 35). При цьому гол Вівчаренка вийшов на диво!

«Динамо» (перший тайм): Нещерет, Караваєв, Бурда, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Діалло, Волошин, Пономаренко.

«Динамо» (другий тайм): Нещерет, Тимчик, Боль, Попов, Вівчаренко, Яцик, Андрієвський, Беніто (Кремчанін, 77), Шепелєв, Царенко, Гармаш.

Відео матчу «Динамо» — «Аустрія Лустенау»

Нагадаємо, що динамівці проведуть у Туреччині ще кілька контрольних поєдинків: 3 лютого «біло-сині» зіграють проти болгарського «Лудогірця», а 6-го проти «Шкендії» з Північної Македонії. Також у планах команди Мірчі Луческу значаться спаринги з узбецьким «Пахтакором» (з головним тренером Максимом Шацьких), а також латвійськими клубами «Рига» та «Лієпая».

Додамо, що 31 січня свій спаринг зіграв і донецький «Шахтар». «Гірники» на старті другого етапу підготовки до матчів плей-оф Ліги Європи проти французького «Ренна» та поновлення сезону в УПЛ зустрічалися з багаторазовим чемпіоном Болгарії «Лудогірцем», і так само відігралися, поступаючись по ходу зустрічі у два м'ячі, — 2:2 (Траоре, 72, Бондаренко, 90+6, з пенальті — Тьягу, 27, Нонато, 29).

«Шахтар»: Пятов (Пузанков, 46), Тейлор (Михайличенко, 67), Козік (Матвієнко, 67), Ракицький (Фарина, 46; Бондар, 67), Гочолеїшвілі (Роспутько, 46), Очеретько (Сігеєв, 27; Джурасек, 67), Назарина (Степаненко, 64), Тотовицький (Бондаренко, 67), Борячук (Ющенко, 46; Криськів, 67), Глущенко (Зубков, 67), Сікан (Погорілий, 46; Траоре, 67)

Відеоогляд матчу «Шахтар» — «Лудогорець»

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» підписав контракт із 18-річним нападником із Південної Америки.