Команда Реброва програла Чехії та опустилася на останнє місце у групі: відеоогляди матчів Ліги націй

23:54 10 вересня 2024
Чехія — Україна

У вівторок, 10 вересня, збірна України з футболу, яка програла на старті Албанії (1:2), провела на «Фортуна Арені» у Празі поєдинок 2-го туру Ліги націй проти команди Чехії. Цього ж дня у трьох дивізіонах відбулося ще вісім матчів турніру, який у 2022 році виграла Іспанія.

Ліга націй. 2-й тур

Дивізіон В

Група 1

Чехія — Україна — 3:2

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Зінченко (Піхальонок, 85), Степаненко (Малиновський, 77), Ярмоленко (Циганков, 68), Шапаренко (Судаков, 68), Мудрик, Ванат (Яремчук, 77).

Голи: Шульц (21, 45+2), Соучек (80, з пенальті) — Ванат (37), Судаков (84).

І підопічні Івана Гашека, і команда Сергія Реброва дуже розчарували своїх уболівальників на старті турніру (чехи у гостях поступилися грузинам — 1:4), тож на матч у Празі їх особливо налаштовувати не треба було. Принаймні хотілося вірити, що хоча б із цим проблем у Мудрика, який повернувся на поле після травми, і компанії не буде.

Обидва тренери вирішили різати «по живому» і зробили у стартових складах по шість замін (у нас Коноплю, Бражка, Кабаєва, Судакова, Циганкова та Яремчука замінили Тимчик, Зінченко, Степаненко, Мудрик, Ярмоленко та Ванат).

На жаль, активність чехів на старті поєдинку принесла свої плоди в середині першого тайму, коли груба помилка «жовто-синіх» в обороні дозволила Шульцу з «Вікторії» забити свій дебютний гол за національну команду — 1:0.

Відігруватись хлопцям Реброва не звикати. І на 37-й хвилині після навісу Шапаренка його партнер із «Динамо» Ванат влучним ударом головою відкрив рахунок своїм голам за збірну України — 1:1.

Але перед самою перервою чехи знову отримали користь зі своєї переваги в зрості. Після навісу до нашого штрафного майданчика і не дуже вдалого виносу м'яча невгамовний Шульц вдруге вивів господарів поля вперед — 2:1. Три удари завдали суперники в площину воріт один одного в першому таймі, і всі досягли мети.

Після перерви Україна взяла гру під свій контроль, і чехи рідко навідувалися у володіння Трубіна. Класні шанси забити мали Ванат та Мудрик. Не забили. Ба більше, допомогли забити чехам, коли рефері після перегляду VAR призначив пенальті у ворота України за гру рукою Матвієнка. Соучек з «позначки» був точним — 3:1.

Добре, що українці і після цього не опустили руки, і на 84-й хвилині Судаков, який вийшов на заміну, скоротив відставання — 3:2. Билися наші футболісти до останнього, але врятувати гру не змогли. Поки що — дві поразки поспіль і останнє місце в групі. Але не катастрофа… До речі, Ребров у відставку не йде.

Ще в одному поєдинку ігрового дня Албанія на своєму полі програла Грузії — 0:1 (Кочорашвілі, 71).

Становище команд: 1. Грузія — 6 очок (різниця м'ячів — 5:1); 2. Албанія — 3 (2:2); 3. Чехія — 3 (4:6); 4. Україна — 0 (3:5).

У наступних поєдинках турніру підопічні Сергія Реброва зіграють із командами Грузії (11 жовтня у Познані) та Чехії (14 жовтня у Вроцлаві).

Дивізіон А

Група 3

Нідерланди — Німеччина — 2:2 (Рейндерс, 2, Дюмфріс, 51 — Ундав, 38, Кімміх, 45+3).

Угорщина — Боснія та Герцеговина — 0:0.

Становище команд: 1. Німеччина — 4 очки (різниця м'ячів — 7:2); 2. Нідерланди — 4 (7:4); 3. Боснія та Герцеговина — 1 (2:5); 4. Угорщина — 1 (0:5).

Дивізіон В

Група 2

Англія — Фінляндія — 2:0 (Кейн, 57, 76).

Ірландія — Греція — 0:2 (Йоаннідіс, 50, Цоліс, 87).

Становище команд: 1. Греція — 6 (5:0); 2. Англія — 6 (4:0); 3. Ірландія — 0 (0:4); 4. Фінляндія — 0 (0:5).

Дивізіон С

Латвія — Фарерські острови — 1:0 (Варславанс, 64).

Північна Македонія — Вірменія — 2:0 (Барді, 70, Міовські, 79). На 45+4-й хвилині вилучено Зайкова (Північна Македонія).

Становище команд: 1. Північна Македонія — 4 (3:1); 2. Вірменія — 3 (4:3); 3. Латвія — 3 (2:4); 4. Фарерські острови — 1 (1:2).

Дивізіон D

Група 2

Андорра — Мальта — 0:1 (Камензулі, 45).

Становище команд: 1. Молдова — 3 (2:0); 2. Мальта — 3 (1:2); 3. Андорра — 0 (0:1).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що збірна України на Євро-2024 не змогла вийти з групи.