Неймовірний переможний гол «Зорі» на 91-й хвилині та друге фіаско «Ворскли» Скрипника: відеоогляди матчів УПЛ

17:02 27 серпня 2022
Ворскла — Верес

У суботу, 27 серпня, поєдинками у Львові, Ужгороді та Києві стартувала програма 2-го туру чемпіонату України з футболу. Нагадаємо, що один із поєдинків стартового туру через загрозу ракетного обстрілу тривав майже чотири з половиною години.

Чемпіонат України. 2-й тур

27 серпня (субота)

«Ворскла» (Полтава) — «Верес» (Рівне) — 1:2 (Скляр, 21 — Кучеров, 81, М. Шестаков, 90+7). Юнацькі склади — 2:1.

Ще на 80-й хвилині зустрічі в Ужгороді здавалося, що «Ворскла» відсвяткує першу перемогу в УПЛ під керівництвом Віктора Скрипника. Але рівняни не лише зрівняли рахунок у матчі, а й на сьомій компенсованій хвилині зусиллями одного з братів-близнюків «Вереса» Михайла Шестакова здобули чергові три очки.

«Металіст 1925» (Харків) — «Чорноморець» (Одеса) — 0:0. Юнацькі склади — 0:2.

Підопічні Валерія Кривенцова, які сенсаційно відібрали в першому турі два очки у «Шахтаря», поки в сезоні не забивають і не пропускають. Чергова нульова нічия харків'ян на столичному «Олімпійському». Щоправда, цього разу у присутності головного тренера збірної України Олександра Петракова.

«Львів» — «Зоря» (Луганськ) — 2:3 (Бойко, 12, Нич, 49 — Вантух, 8, Мішньов, 58, Алефіренко, 90+1). Матч юнацьких складів відбудеться 28 серпня.

Розчарувавши своїх уболівальників вильотом від румунської «Університаті» з єврокубків, «Зоря» знову порадувала прихильників у чемпіонаті України, відсвяткувавши другий успіх поспіль. Перемогу у Львові підопічним голландця Патріка ван Леувена приніс неймовірний гол на 91-й хвилині Алефіренка.