«Динамо» вдруге поспіль не змогло обіграти «Ворсклу» в Києві: відеоогляди матчів УПЛ

16:54 23 жовтня 2022
Динамо — Ворскла

У неділю, 23 жовтня, поєдинками у Києві, Рівному, Ужгороді та Львові продовжилась програма 9-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 9-й тур

23 жовтня (неділя)

«Динамо» (Київ) — «Ворскла» (Полтава) — 1:1 (Буяльський, 33 — Юрченко, 44). Юніорські склади — 2:0.

«Динамо»: Нещерет, Кендзьора (Вівчаренко, 59), Сирота, Попов, Караваєв, Сидорчук, Лонвейк, Буяльський, Циганков, Кабаєв (Гармаш, 59), Бесєдін (Ванат, 74).

Минулого сезону тоді ще команда Юрія Максимова сенсаційно обіграла «Динамо» у Києві (2:1). Цього разу «Ворсклу» до столиці привіз Віктор Скрипник, під керівництвом якого полтавці програли дві зустрічі поспіль.

Не дає вболівальникам підстав для оптимізму і нинішнє «Динамо», яке вже встигло програти в УПЛ «Дніпру-1» (0:3), «Зорі» (2:3) та «Шахтарю» (1:3). Не виграли підопічні Мірчі Луческу і цього разу. На п'ятий у сезоні гол Буяльського на 33-й хвилині полтавці перед перервою відповіли влучним ударом новачка команди Юрченка. Криза «біло-синіх» під керівництвом 77-річного фахівця продовжується.

«Металіст» (Харків) — «Дніпро-1» — 0:1 (Когут, 85). На 88-й хвилині вилучено Книша («Металіст»). Юніорські склади — 3:1.

У 2000-х протистояння команд з Харкова та Дніпра завжди вирізнялося принциповістю. А тут ще перед початком сезону спортивний директор «Металіста» Євген Красніков разом з групою футболістів перебрався до «Дніпра-1». Одне слово, битва в Ужгороді очікувалася ще та.

Незважаючи на перевагу дніпрян, зустріч котилася до нічиєї, але на 85-й хвилині Когут все ж приніс «Дніпру-1» перемогу, яка стала чудовим подарунком головному тренеру команди Олександру Кучеру на 40-річчя, яке фахівець відзначив напередодні. Безпрограшна серія лідера УПЛ у чемпіонаті України налічує 14 (!) матчів.

«Верес» (Рівне) — «Зоря» (Луганськ) — 0:1 (Антюх, 73). Матч юніорських складів перенесено.

«Верес», який переміг у минулому турі «Львів» (3:1), ніяк не може обіграти «Зорю» у чемпіонаті та Кубку України з далекого вже 1996 року (лише одна нічия у восьми зіграних зустрічах). Ось і цього разу гол ексдинамівця Антюха за допомогою рикошету приніс луганчанам перемогу на реконструйованому стадіоні «Авангард» у Рівному, де підопічні Юрія Вірта набрали лише одне очко у трьох зіграних поєдинках.

«Рух» (Львів) — «Металіст 1925» (Харків) — 1:1 (Довгий, 33 — Габелок, 89). Юніорські склади — 3:2.

Менше, ніж за добу до гри у Львові, харківський клуб несподівано оголосив про відставку тренерського штабу команди на чолі з Валерієм Кривенцовим. І на матч проти «Руха» «Металіст 1925» вийшов під керівництвом тандему наставників — ексфутболіста збірної України Едмара та Олега Голодюка. І тренерський струс допоміг гостям врятувати гру з «Рухом» завдяки голу Габелка на 89-й хвилині.

22 жовтня (субота)

«Олександрія» — «Львів» — 2:0 (Калитвинцев, 45+2, Цуріков, 66). Юніорські склади — 4:0.