«Шахтар» у меншості втримав перемогу в Ковалівці: відеоогляди матчів чемпіонату України

18:59 27 серпня 2023
Колос — Шахтар

У неділю, 27 серпня, трьома матчами продовжився 5-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 5-й тур

27 серпня (неділя)

«Колос» (Ковалівка) — «Шахтар» (Донецьк) — 0:2 (Назарина, 25, Кащук, 45+2). На 38-й хвилині вилучений Гочолейшвілі («Шахтар»). Юніорські склади — 0:3.

«Шахтар»: Різник, Гочолейшвілі, Козик (Ракицький, 65), Матвієнко, Азаров, Степаненко (Кастільо, 75), Зубков (В'юнник, 65), Назарина, Криськів, Кащук (Конопля, 64), Сікан (Судаков, 65).

Тренерський штаб «гірників» випустив зі стартових хвилин новачка команди грузина Азарова, але партнерів ще в першому таймі підвів його співвітчизник Гочолейшвілі, який за грубий фол проти Богданова у центрі поля отримав пряме вилучення (третя для донецької команди за стартові тури) та достроково пішов відпочивати. Щоправда, до цього часу підопічні Патріка ван Леувена вийшли вперед після точного удару Назарини, а перед самою перервою й узагалі подвоїли рахунок. У другому таймі ковалівці володіли тотальною перевагою, але забити бодай гол престижу їм не вдалося. Таким чином, обірвалася безпрограшна серія «Колоса» на позначці у п'ять матчів, а «Шахтар» завдяки успіху став ситуативним лідером, обійшовши львівський «Рух».

«Минай» — «Зоря» (Луганськ) — 1:1 (Вітенчук, 24, з пенальті — В. Волошин, 16). Юніорські склади — 2:1.

Граючи в самий сонцепік (на момент старту поєдинку на Закарпатті стовпчики термометрів показували в тіні плюс 33 градуси за Цельсієм), суперники обмінялися голами в першому таймі, після чого рахунок більше не змінювався. Хоча варто сказати, незважаючи на погодні умови, і «Зоря», і «Минай» в обороні не відсиджувалися та хотіли вирвати перемогу, але не склалося…

«Ворскла» (Полтава) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:1 (Степанюк, 4, Юрченко, 45+1 — Пердута, 54, у свої ворота). Юніорські склади — 4:0.

«Чорноморець» успішно стартував у новому сезоні, здобувши три перемоги в чотирьох матчах, у тому числі обігравши «Динамо» в попередньому турі. Чекали від «моряків» успіху й у поєдинку з «Ворсклою», яка, навпаки, результатами не вражає, зокрема вилетівши з Ліги конференцій від грузинської «Діли». Ось тільки на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського успіх посміхнувся господарям. У першому таймі підопічні Віктора Скрипника забили двічі, після перерви капітан полтавців Пердута відправив м'яча рукою у свої ворота, але «Ворскла» все ж таки відстояла переможний результат.

26 серпня (субота)

«Олександрія» — «Полісся» (Житомир) — 0:3 (Назаренко, 77, Макуана, 80, Будківський, 88). Юніорські склади — 0:2.

ЛНЗ (Черкаси) — «Металіст 1925» (Харків) — 0:1 (Юсов, 45). Юніорські склади — 0:5.