Втрачена перемога «Металіста» та божевільна кінцівка гри на «Олімпійському»: відеоогляди матчів УПЛ

17:11 29 серпня 2022
Металіст — Інгулець

У понеділок, 29 серпня, поєдинками в Ужгороді та Києві фінішувала програма 2-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 2-й тур

29 серпня (понеділок)

«Металіст» (Харків) — «Інгулець» (Петрове) — 1:1 (Коркішко, 6, з пенальті — Клименко, 60). Юнацькі склади — 1:1.

На стадіоні «Авангард» в Ужгороді «Металіст», перший поєдинок якого в УПЛ через загрозу ракетних атак тривав майже чотири з половиною години, не зміг здобути другу перемогу в сезоні. На швидкий гол Коркішка з пенальті підопічні Сергія Лавриненка відповіли у другому таймі влучним ударом Клименка, набравши перше очко у сезоні.

«Олександрія» — «Минай» — 2:1 (Третьяков, 24, Цуріков, 90+2 — Голуб, 90). Юнацькі склади — 4:1.

Колишній та нинішній клуб наставника закарпатців Володимира Шарана (та ще й на рідному для фахівця з часів виступу за «Динамо» стадіоні) проводили матч на столичному «Олімпійському» у 32-градусну спеку. І якщо олександрійці в 1-му турі вже обіграли «Інгулець», то «Минай» матчем у Києві стартував у сезоні. До непростих погодних умов легше пристосувалися номінальні господарі, які завдяки голу Третьякова тривалий час вели у рахунку. Здавалося, на 90-й хвилині «Минай» після удару Голуба врятував гру. Але на 92-й м'яч-красень ексдинамівця Цурікова приніс «Олександрії» другу у сезоні перемогу.

Цікаво, що раніше у поєдинках «Олександрії» та «Миная» у чемпіонаті та Кубку України завжди перемагали та забивали лише господарі поля (до цього колектив з Кіровоградської області тричі виграв з рахунком 3:0, а закарпатці двічі перемогли — 1:0).

28 серпня (неділя)

«Динамо» (Київ) — «Дніпро-1» (Дніпро) — 0:3 (Сарапій, 43, Пихальонок, 55, Рубчинський, 90+1). Юнацькі склади — 2:0.

«Шахтар» (Донецьк) — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 1:0 (Бондаренко, 77). На 74-й хвилині вилучено Татаркова («Кривбас»). Юнацькі склади — 5:1.

«Колос» (Ковалівка) — «Рух» (Львів) — 2:0 (Мілько, 5, Безбородько, 83). Юнацькі склади — 0:6.

27 серпня (субота)

«Ворскла» (Полтава) — «Верес» (Рівне) — 1:2 (Скляр, 21 — Кучеров, 81, М. Шестаков, 90+7). Юнацькі склади — 2:1.

«Металіст 1925» (Харків) — «Чорноморець» (Одеса) — 0:0. Юнацькі склади — 0:2.

«Львів» — «Зоря» (Луганськ) — 2:3 (Бойко, 12, Нич, 49 — Вантух, 8, Мішньов, 58, Алефіренко, 90+1). Юнацькі склади — 1:2.