Стосується й Києва: порядок роботи транспорту в «червоних» зонах змінили
Незважаючи на те, що Київ та 7 областей України віднесені до «червоних» зон за рівнем епідемічної небезпеки, рішення про обмеження на транспорті будуть приймати самостійно регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з огляду на ситуацію на місці. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Міністр відмітив, що за рішеннями регіональних комісій, будуть заборонятися регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом.
Виняток становлять транзитні перевезення, перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше п'яти осіб без урахування дітей у віці до 14 років.
Заборона також не торкнеться перевезень службовим або орендованим автотранспортом підприємств, установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовані не менше, ніж за 2 дні органи Нацполіціі.
Перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні будуть дозволені при наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.
За словами міністра, за окремим рішенням Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде заборонена посадка пасажирів в автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення, крім спеціальних залізничних рейсів.
У свою чергу, в «Укрзалізниці» повідомили, що чинний розклад руху поки залишається без змін. Поки ніяких обмежень висадки / посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не буде. Зокрема, рішення по Києву очікується до кінця дня 22 березня.
Нагадаємо, на ранок 22 березня в Україні в «червоній зоні» знаходяться 8 регіонів — Сумська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Одеська області та столиця — Київ. 11 областей офіційно знаходяться в «помаранчевій» карантинній зоні.
Фото Сергія Тушинського, «ФАКТИ»
14487Читайте нас у Facebook