- 12:20 «Боєць, який втратив ногу і вже на протезі прийшов до діток у садочок, став героєм мого кліпу», — співачка-кардіологиня Христина Винницька
- 11:53 Карта Таро тижня: що на нас чекає з 23 по 29 червня
- 11:51 росія готується до війни на виснаження, Україна — до переходу в наступ: що сказав Сирський на зустрічі зі ЗМІ
- 11:23 Хочуть використати свої переваги: аналітики про теорію перемоги путіна у війні з Україною
- 11:14 Усик порвав зі своїм промоутером за місяць до бою з Дюбуа: Красюк виступив із заявою
- 10:56 «Гарна Надя, гарна риба, гарні лебедики»: Дорофєєва посвітила формами на відпочинку
- 10:24 Пастки для водіїв: кому потрібно перевірити права і техпаспорт, щоб уникнути штрафу в 3400 грн
- 09:53 Трамп підтвердив удар США по ядерних об’єктах в Ірані
- 09:35 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 09:24 Будете отримувати більше: кому автоматично збільшать пенсії — названо умови
- 08:54 Пекельна ніч: росіяни завдали сім авіаударів по Краматорську
- 08:17 Овнам не потрібно сьогодні «з'ясовувати стосунки», а Левам не варто ризикувати: гороскоп на 22 червня
Темою переговорів путін намагається посварити Україну із Заходом, — ISW

Російський президент володимир путін продовжує обговорювати переговори з офіційним Києвом, намагаючись відокремити Україну від її західних партнерів і показати, що вона не хоче йти на компроміс.
Як стверджують аналітики Інституту вивчення війни, під час нещодавнього саміту Євразійського економічного союзу у Бішкеку (Киргизстан) господар кремля роз'яснив свої слова про «затяжну» війну, заявивши, що насправді він мав на увазі, що процес врегулювання затягнеться. Мовляв, усі учасники мають «погодитися з реаліями на місцях». Експерти припускають, що путін мав на увазі визнання контролю росії над будь-якими анексованими територіями.
Водночас він вкотре наголосив, що москва залишається відкритою для можливості переговорів.
«путін постійно використовує заклики до переговорного процесу, спрямовані на те, щоб ізолювати Україну від партнерської підтримки, представляючи Україну стороною, що відмовляється від поступок, і, ймовірно, прагне використовувати будь-яке припинення вогню і вікно переговорів, щоб дати російським військам час для відновлення та поновлення операцій, тим самим позбавляючи Україну ініціативи. Однак угода про припинення вогню, яка буде укладена досить скоро, щоб дозволити російським військам відпочити та переобладнатися цієї зими, є вкрай малоймовірною», — стверджують аналітики.
Зазначається, що переговори про тривале припинення вогню вимагають часу, а позиції росії та України вкрай далекі одна від одної в даному питанні: «Майже неможливо уявити, що припинення вогню буде узгоджено, не кажучи вже про його реалізацію, на кілька місяців, що позбавить росію можливості призупинити українські зимові контрнаступи та відкласти їх до весни» .
В Інституті вивчення війни вважають, що путін може бути надмірно оптимістичний щодо перспектив швидкого припинення бойових дій, що також малоймовірно, зокрема, з урахуванням заяв лідерів України та Заходу.
«Мабуть, путін розпалює дискусії про припинення вогню насамперед як частину інформаційної операції, спрямованої на розширення розколу між Україною та її прихильниками», — зазначили аналітики і додали, що господар кремля може озвучити умови для реальних переговорів у 2023 році, розраховуючи захопити більшу частину території України, яку, як заявляють в росії, вони «приєднали».
Ексклюзивний матеріал «Війна для нас закінчиться, коли буде повністю перезавантажено російський режим», — Павло Клімкін читайте на сайті «ФАКТІВ».
Фото з Вікіпедії
525Читайте нас у Facebook