Книга английской писательницы Джоджо Мойес "До зустрічі з тобою" уже несколько недель не уступает первое место в топ-десятке
Самые продаваемые книги украинских издательств
1. Джоджо Мойес. «До зустрічі з тобою», «Клуб сімейного дозвілля».
Луїза знає, скільки кроків від зупинки до її будинку і що, найпевніше, вона не кохає свого парубка. Але навіть не уявляє, як зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, може змінити її життя… Вілл розуміє, що після аварії завжди відчуватиме біль і власну неповноцінність. Але навіть не здогадується, що скоро в його дім увірветься кохання на ім'я Лу…
2. Пола Гоукінз. «Дівчина у потягу», «Клуб сімейного дозвілля».
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожен день бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Дівчині подобається спостерігати за ними. Але одного разу Рейчел побачила дещо приголомшливе. Дівчина розповідає про це поліції. Та їй не вірять…
3. Деніел Кіз. «Квіти для Елджернона», «Клуб сімейного дозвілля».
Це витончена казка про хлопця з генетичним розладом — фенілкетонурією. При такій хворобі неминуче відставання в розумовому розвитку. Клінічний ідіот Чарлі Гордон стає об'єктом наукового експерименту, виліковується і як побічний ефект отримує надзвичайно високий інтелект.
4. Ерік Берн. «Ігри, у які грають люди», «Клуб сімейного дозвілля».
Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри — подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі — з друзями, в ігри, що визначають статус та нашу поведінку в сімейних сутичках. Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та до яких нас залучають навколишні.
5. Марі Кондо. «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», «Клуб сімейного дозвілля».
Втомилися від звичайного прибирання? За методом Марі Кондо ви приберете раз і назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й ніколи не повертатися до безладу. Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! У світі продано більше 3 мільйонів примірників цієї книги.
6. Регіна Бретт. «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя», «Клуб сімейного дозвілля».
Регіна Бретт — відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар», лауреат численних премій за журналістську діяльність. «50 уроків» — роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства.
7. Віктор Франкл. «Людина в пошуках справжнього сенсу», «Клуб сімейного дозвілля».
Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл знайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенсу життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити долю.
8. Регіна Бретт. «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим», «Клуб сімейного дозвілля».
Ця книжка — скарбниця історій, які захоплюють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим.
9. Дарон Аджемоглу, Джеймс Робінсон. «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства та бідності», «Клуб сімейного дозвілля».
У світі існують нації, які протягом своєї історії так і не змогли досягнути успіху. Вони постійно говорять про свої кроки на шляху до достатку, але результату немає. Натомість ми бачимо інші країни, які постійно ростуть та розвиваються, і рівень життя у таких країнах є значно вищим, ніж у інших. Чому так стається? Які процеси та рішення впливають на це? Такі питання досліджують автори і саме на них пропонують свою власну відповідь.
10. Ренсом Ріггз. «Дім дивних дітей», «Клуб сімейного дозвілля».
Таємничий острів. Покинутий притулок. Після жахливої сімейної трагедії Джейкоб опинився в загадковому місці, де живуть дуже дивні діти. Він починає розуміти, що на цьому відлюдному острові діти опинилися невипадково: їхні здібності були воістину неймовірними і небезпечними. І хоча будинок давно зруйнований, можливо, вони досі живі.
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ»,
по результатам продаж в магазинах сети «Є»
Читайте нас у Facebook