- 23.11 22:26 Канделябри — тренд декору святкового столу: вже сьогодні варто продумати сервірування до Різдва
- 23.11 22:00 Маринована риба: незвичайний легкий рецепт
- 23.11 21:30 10 мільйонів доларів за підтримку Гарріс: мати Бейонсе прокоментувала чутки
- 23.11 21:00 Пральна машина забруднила білизну: що робити у таких випадках
- 23.11 20:34 Мав позивний «Браконьєр»: в бою на Донеччині поліг воїн-сирота
- 23.11 20:19 Ракам — важливі рішення, Скорпіонам — цікаві ідеї, Рибам — непередбачувані клопоти: гороскоп на неділю, 24 листопада
- 23.11 20:06 Заварні млинці на кефірі: за цим рецептом вийдуть смачними у кожної господині
- 23.11 19:53 Чемпіонат України з футболу, 14-й тур, 22—25 листопада: результати та відеоогляди матчів, турнірна таблиця
- 23.11 19:45 Будуть залякувати: військовий експерт про ядерну зброю росії
- 23.11 19:27 Змія любить «золото» та «срібло»: що потрібно і що не варто одягати на себе новорічну ніч
- 23.11 19:03 Усього одна помилка — і двигунові кінець: автоексперти попередили про поширену оману водіїв
- 23.11 18:22 «У мене ніколи не було ілюзій щодо путіна», — Меркель
Країна: Іспанія
Мануфактура: Lladro
Рік створення: 1980
Скульптор: Juan Huerta
Розмір: 27×14 cm
Із експозиції «Shvets Museum»
Просто повчальна історія. Повчальна для тих, хто звик не опускати руки і боротися за виживання до кінця. Знаходячи нестандартні рішення і при цьому мріючи про найкращі часи. Та що там мріючи — наближаючи ці найкращі часи своїми ж зусиллями.
Звалювати важку роботу на новачків — звичайна практика багатьох компаній. Десь цю традицію називають ініціацією, десь — «дідівщиною». Але практикують її майже всі. Винятком не стала і відома американська фірма розсилок Джей Волтер Томпсон (JWT), куди у 1941 році прийшов на роботу молодий менеджер Джеймс Янг. Буквально у цей же час до компанії надійшла велика партія яблук, побитих морозом і покритих чорними цятками. Фрукти призначалися для розсилки замовникам. Але, побачивши, в якому вони стані, керівництво JWT жахнулося.
Менеджери спочатку хотіли залити яблука зеленим воском і відправити у такому вигляді. Але потім їх осяяла краща ідея — доручити реалізацію яблук новачкові. І що ви думаєте, недовго подумавши над цим завданням, Джеймс Янг вирішив не застосовувати жодної хімії, а взяв і відправив яблука замовникам у тому ж вигляді, щоправда, супроводивши посилки листом: «Зверніть увагу на ці плями. Вони вказують на те, що яблука вирощені в чистій гірській атмосфері при різких перепадах температур. Завдяки цьому яблука набувають характерної для них соковитості, цукристості та аромату». І додав (вже як би від себе): «Якщо виявиться, що все сказане нами не відповідає дійсності, ви можете надіслати весь товар назад».
Звісно, він ризикував. Але ризик був виправданий — жоден із замовників не повернув Джеймсу Янгу яблука. Більше того, майже всі замовлення на яблука наступного врожаю супроводжувалися припискою: «Надішліть, будь ласка, і цього разу яблука з цятками…»
Усім сьогоднішнім іменинникам дозвольте побажати добра та щастя. А вам, друзі мої, доброго дня. Як завжди, щиро ваш.
вологість:
тиск:
вітер: