Раскраска-антистресс для взрослых «Чарiвний сад» бьет все рекорды продаж среди украинских изданий
1. Джоанна Басфорд. «Чарівний сад», «Видавництво Старого Лева». Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які необхідно завершити і чимало простору для ваших власних графічних фантазій.
2. Деніел Кіз. «Квіти для Елджернона», «Клуб Сімейного Дозвілля». Ця повість — одна з тих книг, на яких перевіряється людяність. Витончена казка про молодого хлопця з генетичним розладом — фенілкетонурією. При такій хворобі неминуче відставання в розумовому розвитку. Клінічний ідіот Чарлі Гордон стає об'єктом наукового експерименту, виліковується і як побічний ефект отримує вкрай високий інтелект. От тільки чи завжди розум стає щастям, чи завжди добрі наміри вчених виливаються в позитивні результати? «Квіти для Елджернона» змусять читача не тільки задуматися над цими питаннями, а й щиро поплакати.
3. Василь Шкляр. «Маруся», «Клуб Сімейного Дозвілля». Услід за легендарним Чорним Вороном Василь Шкляр виводить на сторінки української літератури ще одну реальну особу. На цей раз — жінку. Тендітна золотоволоса Саша Соколовська народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік — один із найдраматичніших в історії України — покликав її до боротьби за волю Вітчизни. ПІсля загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. На шалику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!» Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя… Актуальнішого твору сьогодні годі й уявити.
4, Софія Андрухович «Фелікс Австрія», «Видавництво Старого Лева». Станіславів кінця ХІХ — початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії", в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев.
5. Мирослав Дочинець «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості", «Карпатська вежа». Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуіції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному
6. Ерих Марія Ремарк. «Чорний обеліск. Тріумфальна арка. Ніч у Лісабоні", «Клуб Сімейного Дозвілля». Герої більшості романів класика німецької літератури ХХ століття — люди, що попали в жорна Першої світової війни. Вона назавжди зламала психіку цих людей, посіявши в душі насіння безнадії. Нездатні знайти місце в суспільстві, герої Ремарка шукають порятунку у коханні. Проте й воно не приносить їм щастя і найчастіше закінчується трагічно.
7. Ерих Марія Ремарк. «На західному фронті без змін. Повернення. Три товариші", «Клуб Сімейного Дозвілля». З надзвичайною силою автор описує життя Німеччини під час Першої світової війни і в тяжкі повоєнні роки. Герої цих романів — представники «втраченого покоління», чиє життя після пережитого в окопах жаху позбавлене сенсу і радощів. Та навіть у цьому житті існує кохання — важке, але завжди прекрасне, бо справжнє… Популярності книги має сприяти той факт, що роман «Три товариші" включений до шкільної програми з літератури.
8. Ліна Костенко. «Триста поезій», «А-ба-ба-га-ла-ма-га». До книги улюбленої української поетеси сучасності увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості: від ранньої поезії до сьогодні, а також уривки з романів та поем. Це найповніше вибране поетеси за часів незалежності України
9. Пауло Коельо. «Адюльтер», «Клуб Сімейного Дозвілля». Лінда — щаслива заміжня жiнка, мати двох дітей, яка працює журналістом. Але розмірений плин її життя порушує зустріч з колишнім коханцем. Боячись змін, героїня роману одночасно відкриває в собі несподівані сторони, які, як вона думала, їй давно вдалося перемогти. «Адюльтер» — роман про страх, любов і пристрасть, яку необхідно відшукати в тому житті, яким ти живеш, а не в тому, яке уявляєш
10. Стівен Р. Кові. «7 звичок надзвичайно ефективних людей», «Клуб Сімейного Дозвілля». Книга поділена на чотири частини. В першій автор підготовлює читача до праці з цією книгою. В другій частині розповідається про три звички, які допоможуть досягти особистої перемоги, а саме — перейти від стану залежності до власної незалежності. Але, за словами автора, це не є кінцевою метою ефективного життя. Стівен Кові наголошує, що взаємозалежність — це прояв більшої зрілості. Аби її досягти, треба опанувати ще три звички, про які піде мова в третій частині. А в останній Кові розповідає про звичку працювати над всіма навичками та самовдосконалюватись
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ»,
по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є".
2205Читайте нас у Facebook