Краще недогодувати, ніж перегодувати: що не можна робити при вирощуванні томатів
Помідори, як і інші овочеві культури, потребують підживлення. Особливо у період формування зав'язей. Досвідчені городники ділилися рецептами добрив, зроблених із додаванням молока та борної кислоти.
Водночас, автори каналу «Моя дача. Сад та город» попереджають, що з підживленням не варто «переборщувати».
Так, жирна, добре підживлена органічними добривами земля для помідорів суворо протипоказана. При висадженні розсади в ґрунт не рекомендують заправляти лунки гноєм або пташиним послідом — рослини почнуть «жирувати» на шкоду плодоношенню. Перепідживлені рослини більше схильні до захворювань фітофторозом.
Читайте також: Перше підживлення томатів після висадки в ґрунт: що додають у лунки автори каналу «Дом и приусадебный участок»
Розчин коров'яка рекомендують застосовувати не частіше, ніж 2−3 рази за сезон. Помідори краще недогодувати, ніж перегодувати.
Також не буде корисним і надмірне внесення сечовини. Її не рекомендують вносити в лунки при висадженні помідорів. Також не буде рослинам на користь і частий полив сечовиною. На початку розвитку рослини, не пізніше перших чисел червня, можна обприскати листя водним розчином у пропорції: 1 ст. ложку на 10 л води.
Раніше досвідчений аграрій — ведуча каналу «СвітАлла» — дала поради щодо підготовки лунок для висадки томатів.
Фото Pixabay
147Читайте нас у Facebook