- 22.11 22:27 Бант — фаворит святкової ялинки: зробіть різдвяну атмосферу особливою
- 22.11 22:01 Дуже смачна риба в духовці: просто тане у роті
- 22.11 21:31 Став мотивацією: українську співачку помітили у пристрасних обіймах відомого блогера
- 22.11 21:01 Є секретні способи: як швидко та ефективно почистити гребінець
- 22.11 20:45 «Чашка-заварник, створена за мотивами казки Гауфа „Маленький Мук“, обіцяє казкове чаювання», — колекціонерка Людмила Карпінська-Романюк
- 22.11 20:30 Повернувся з-за кордону, щоб боронити Україну: на Запоріжжі загинув боєць з Вінниччини
- 22.11 20:05 Пиріжки з горохом: чудово підходять до посту
- 22.11 19:56 Чемпіонат України з футболу, 14-й тур, 22—25 листопада: результати та відеоогляди матчів, турнірна таблиця
- 22.11 19:55 Левам — «Сонце», Тельцям — «Імператор», а Овнам — «Колісниця»: Таро-прогноз на 23 листопада
- 22.11 19:21 Каменських в Одесі опинилася в реабілітаційному центрі: що трапилось
- 22.11 19:15 Чорні джинси — тренд осінньо-зимового сезону: поєднуються з багатьма речами у гардеробі
- 22.11 19:05 Взяв до рук невідому коробку, а вона вибухнула: в Києві загинув чоловік
Країна: Іспанія
Мануфактура: Lladro
Рік створення: 2001
Скульптор: Begoña Jauregui
Розмір: 18×8 cm Із експозиції «Shvets Museum»
У психології добре відомий експеримент «відкладеного задоволення» (так званий «стенфордський зефірний експеримент»). Він був спрямований на дослідження ефекту відкладеної винагороди у дітей. І автором його є американський психолог Волтер Мішель.
Суть експерименту полягала в тому, що чотирирічним дітям давали зефір і казали, що якщо вони одразу з'їдять цю насолоду, то більше нічого не отримають, а якщо зачекають на двадцять хвилин, то їм дадуть ще одну порцію.
Після цього експериментатор залишав кімнату, залишаючи дитину наодинці з привабливою смакотою. Пізніше було встановлено, що одні діти чекали певного часу, але потім, не витримавши, поспішно з'їдали ласощі. Вони просто не вміли терпіти. А інші спокійно сиділи двадцять хвилин, а потім отримували ще одну порцію зефіру. Ці діти навчилися відкладати задоволення.
Коли діти, які брали участь у експерименті, стали підлітками, вчені опитали їхніх батьків та вчителів. І ось що вдалося встановити: нетерплячі діти виявилися замкненішими, упертими, не впевненими в собі і нерішучими.
Ті ж діти, які вміли відкладати задоволення, як правило, легко пристосовувалися до обставин, що змінюються, мали дух авантюризму, були впевненими в собі і відрізнялися самостійністю у вчинках.
Результати досліджень також показали, що діти, які мали здатність відкладати задоволення, вчилися набагато краще за нетерплячих учасників експерименту, а їхній рівень успішності з математики та мов перевищував середній рівень на двадцять балів. Отже, людям, які вміють протистояти спокусі, легше досягти успіхів … про те як
Усім сьогоднішнім іменинникам дозвольте побажати добра та щастя. А вам, друзі мої, гарного дня. Як завжди, щиро ваш.
вологість:
тиск:
вітер: