«Технічне обслуговування» пралки: які нехитрі дії потрібно виконувати для того, щоб ваша машинка працювала довго (відео)
Пральна машина, як автомобіль, потребує постійного догляду. Господиням потрібно не тільки «правильно» завантажувати машинку, а й робити їй профілактику.
Майстер, який займається ремонтом пралок, вважає, що в машинці необхідно періодично чистити фільтри. Фільтр для подачи води знаходиться на задній панелі, а фільтр, в який попадають предмети з барабана — внизу справа або зліва на фасаді.
Дзвіночком того, що необхідно чистити фільтри — є поява води у барабані, а також гуркіт під час прання.
Щоб почати чистку фільтра, необхідно обережно зняти нижню панель в машинці, викрутити фільтр. В ньому часто залишаються бирки з одягу, сірники, папір тощо.
Фільтр промити під проточною водою й закрутити його за часовою стрілкою. Потім вставити панель.
Таку профілактику потрібно робити раз на два місяці.
Також фахівець радить після кожного прання відкривати машинку, щоб висушити барабан. Необхідно відкрити й лоток для мийних засобів. Якщо господиня після кожного прання дає деталям пралки просохнути, то в машинці ніколи не буде плісняви.
Якщо ж пліснява все ж таки з'явилася, то існує «спеціальний» розчин, який допомагає не тільки видалити бруд в пралці, а й позбутися запаху, накипу та плісняви.
2427Читайте нас у Facebook