Новый роман Василия Шкляра "Маруся" сразу стал лидером среди отечественных изданий
Наиболее продаваемые книги украинских издательств
- Василь Шкляр. «Маруся», «Клуб Сімейного Дозвілля». Слідом за легендарним Чорним Вороном Василь Шкляр виводить на сторінки української літератури ще одну реальну особу. На цей раз — жінку. Тендітна золотоволоса Саша Соколовська народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік — один із найдраматичніших в історії України — покликав її до боротьби за волю Вітчизни. ПІсля загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. На шалику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!» Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя… Актуальнішого твору сьогодні годі й уявити.
- Софія Андрухович. «Фелікс Австрія», «Видавництво Старого Лева». Станіславів кінця ХІХ — початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев.
- Рей Бредбері. «451° за Фаренгейтом», «Навчальна книга — Богдан». 451 градус за Фаренгейтом — температура, за якої займається папір… Повний контроль суспільства урядом. Читання книг — кримінальний злочин. Саме таким постає життя людей майбутнього. Думати заборонено також. І уряд досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище 451 градуса за Фаренгейтом.
- Пауло Коельйо. «Адюльтер», «Клуб Сімейного Дозвілля». Лінда — щаслива заміжня жiнка, мати двох дітей, що працює журналістом. Але розмірений плин життя порушує зустріч з колишнім коханцем. Боячись змін, героїня роману одночасно відкриває в собі несподівані сторони, які, як вона думала, їй давно вдалося перемогти. «Адюльтер» — роман про страх, любов і пристрасть, яку необхідно відшукати в тому житті, яким ти живеш, а не в тому, яке собі уявляєш.
- Ірена Карпа. «Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою», «Клуб Сімейного Дозвілля». Ірена Карпа ділиться власним, набутим у численних подорожах, досвідом. Що робити з дітьми у мандрівці на Гаїті, до Індії, Франції?.. З малими непосидами Ірену чекають нові відкриття, всілякі пригоди, конфузи і радість від нових вражень. Пригоди з епатажною письменницею і її дітьми починаються!
- Сергій Лещенко. «Межигірський синдром. Діагноз владі Віктора Януковича», «Брайт Стар Букс». Книга розповідає про головний символ корумпованої влади Віктора Януковича — резиденцію «Межигір'я», яка була фактично викрадена з державної власності. А через призму цієї історії — про всю природу злочинного режиму. Великий масив інформації став відомим завдяки документам, які вдалося врятувати від знищення після втечі Януковича.
- Ерих Марія Ремарк. «На західному фронті без змін. Повернення. Три товариші», «Книжковий клуб». З надзвичайною силою автор описує життя Німеччини під час Першої світової війни і в тяжкі повоєнні роки. Герої цих романів — представники «втраченого покоління», чиє життя після пережитого в окопах жаху позбавлене сенсу і радощів. Та навіть у цьому житті існує кохання — важке, але завжди прекрасне, бо справжнє…
- Рей Бредбері. «Кульбабове вино», «Навчальна книга — Богдан». Літо 1928 року у неіснуючому містечку Ґрін Таун. Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків. І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно — як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно — як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук цю книжку.
- Надійка Гербіш. «Теплі історії до кави», «Брайт Букс». У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. Герої цих історій — прості жителі звичайних містечок, загублені, знайдені, закохані, замислені…
- Мирослав Дочинець. «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості», «Карпатська вежа». Унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуіції і вивірена 100-літнім досвідом.
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ», по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є»
3607Читайте нас у Facebook