Раскраска-антистресс для взрослых «Чарiвний сад» снова заняла первое место среди украинских изданий
Наиболее продаваемые книги украинских издательств
- Джоанна Басфорд. «Чарівний сад», «Видавництво Старого Лева». Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які необхідно завершити, і чимало простору для ваших власних графічних фантазій.
- Василь Шкляр. «Маруся», «Клуб Сімейного Дозвілля». Слідом за легендарним Чорним Вороном Василь Шкляр виводить на сторінки української літератури ще одну реальну особу. На цей раз — жінку. Тендітна золотоволоса Саша Соколовська народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік — один із найдраматичніших в історії України — покликав її до боротьби за волю Вітчизни. ПІсля загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. На шалику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!» Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя… Актуальнішого твору сьогодні годі й уявити.
- Софія Андрухович. «Фелікс Австрія», «Видавництво Старого Лева». Станіславів кінця ХІХ — початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев.
- «Книга, яку треба прочитати до Дня святого Миколая», «Майстер-клас». Якщо ти приготував шкарпетку, написав листа святому Миколаю, поводився чемно і робив добро, то мерщій до ліжка, заплющ очі і приготуйся до дива. До тебе обов’язково завітає святий Миколай і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку. Можливо, тобі навіть пощастить його побачити і особисто попросити про щось найважливіше у твоєму житті. До книжки увійшли чарівні історії, вірші, пісні та розповіді про життя святого Миколая.
- Рей Бредбері. «Кульбабове вино», «Навчальна книга — Богдан». Літо 1928 року у неіснуючому містечку Ґрін Таун. Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків. І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно — як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно — як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук цю книжку.
- Люсі-Мод Монтгомері. «Енн у Домі Мрії», «Урбіно». Книжки канадської письменниці Люсі Монтгомері про пригоди дівчини Енн Ширлі — класика жіночого роману. Книга «Енн у Домі Мрії», п’ята у серії, розповідає про початок родинного життя героїні. Молоде подружжя вирушає на узбережжя гавані Чотирьох Вітрів. Тут, у Домі Мрії, на Енн чекають радощі й печалі заміжньої жінки. Після важкого випробування вона зазнає щастя материнства і, як завжди, не втомлюється змінювати світ довкола себе.
- Ерих Марія Ремарк. «На західному фронті без змін. Повернення. Три товариші», «Книжковий клуб». З надзвичайною силою автор описує життя Німеччини під час Першої світової війни і в тяжкі повоєнні роки. Герої цих романів — представники «втраченого покоління», чиє життя після пережитого в окопах жаху позбавлене сенсу і радощів. Та навіть у цьому житті існує кохання — важке, але завжди прекрасне, бо справжнє… Популярності книги має сприяти той факт, що роман «Три товариші» включений до шкільної програми з літератури.
- Ліна Костенко. «Триста поезій», «А-ба-ба-га-ла-ма-га». До книги улюбленої української поетеси сучасності увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості: від ранньої поезії до сьогодні, а також уривки з романів та поем. Це найповніше вибране поетеси за часів незалежності України.
- Деніел Кіз. «Квіти для Елджернона», «Клуб Сімейного Дозвілля». Ця повість — одна з тих книг, на яких перевіряється людяність. Витончена казка про молодого хлопця з генетичним розладом — фенілкетонурією. При такій хворобі неминуче відставання в розумовому розвитку. Клінічний ідіот Чарлі Гордон стає об'єктом наукового експерименту, виліковується і як побічний ефект отримує вкрай високий інтелект. От тільки чи завжди розум стає щастям, чи завжди добрі наміри вчених виливаються в позитивні результати? «Квіти для Елджернона» змусять читача не тільки задуматися над цими питаннями, а й щиро поплакати.
- Рей Бредбері. «451° за Фаренгейтом», «Навчальна книга — Богдан». 451 градус за Фаренгейтом — температура, за якої займається папір… Повний контроль суспільства урядом. Читання книг — кримінальний злочин. Саме таким постає життя людей майбутнього. Думати заборонено також. І уряд досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище 451 градуса.
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ», по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є»
4472Читайте нас у Facebook