- 15:23 У естонській розвідці прогнозують зменшення дронових атак по Україні
- 14:53 Баба Ванга не знала про них: названо 6 загроз з космосу, які можуть знищити Землю у будь-який момент
- 14:22 Війна між Ізраїлем та Іраном не вплине на ситуацію в Україні: чому так вважають в Німеччині
- 13:50 Добре горить: у ГУР показали, як палає російський товарняк із пальним
- 13:49 «Винахідливим» бійцям ЗСУ будуть доплачувати: за що можна буде отримати «додаткові» гроші
- 13:21 Яка зброя може змінити перебіг війни в Україні: експерти пояснили
- 13:10 Українська красуня Лузан стала чотириразовою чемпіонкою Європи
- 12:56 Ефективні способи видалення іржі з плитки у ванній та захист підлоги від нового забруднення
- 12:20 «Боєць, який втратив ногу і вже на протезі прийшов до діток у садочок, став героєм мого кліпу», — співачка-кардіологиня Христина Винницька
- 11:53 Карта Таро тижня: що на нас чекає з 23 по 29 червня
- 11:51 росія готується до війни на виснаження, Україна — до переходу в наступ: що сказав Сирський на зустрічі зі ЗМІ
- 11:23 Хочуть використати свої переваги: аналітики про теорію перемоги путіна у війні з Україною

Країна: Іспанія
Мануфактура: Lladro
Час виготовлення: 1977
Скульптор: Salvador Debón
Висота: 52 cm
Із експозиції «Shvets Museum»
Ви ніколи не звертали уваги на те, як багато останнім часом розвелося людей, які красиво просторікують про благодійність? Вони краще за інших знають про те, кому і яку допомогу потрібно надати. Вони беруть на себе сміливість робити зауваження тим, хто, співчуваючи чужому горю, відриває від себе далеко не зайву копійку і відправляє її адресату свого співчуття: мовляв, не туди і не стільки потрібно було посилати. Ось звернулися б до нас — ми б вам підказали, як в таких випадках слід чинити ПРАВИЛЬНО … Адже їм тільки одним відомо, що вважається правильним, а що ні. І нікому часом невідомо навіть, а роблять вони саме так, як говорять? І взагалі, чи роблять.
У зв'язку з цим пригадується мені одна притча, думаючи про яку, я щоразу уявляю собі героїню однієї з серій старого улюбленого всіма фільму «Один вдома». Пам'ятайте, герой картини зустрічає в Центральному парку Нью-Йорка бідну жінку, яка підгодовує вічно голодних голубів? Коли під час однієї з поїздок ми з синами були в цьому парку і, як нам здалося, на тому ж місці, де проходили зйомки фільму, ми знову і знову згадували запам'ятався сюжет. Але не про цю жінку і не про голубів хотілося мені розповісти. І навіть не про парки, хоча саме сьогодні у багатьох країнах Європи відзначається День парків. А про те, що набагато глибше й важливіше.
Немолода вже жінка щоранку приходила в старий парк, який був розташований неподалік від її будинку. Звичним рухом ламала свіжу булку, куплену в сусідній кондитерської, і розсипала на траві білі крихти, на які тут же злітаються зграя голубів, вже давно привчених до ранкової підгодівлі. Так було і того разу, коли чоловік, який довго спостерігав за всією цією ідилією, не наважився зробити жінці зауваження.
— Що ж ви, шановна, розкидаєтеся наліво і направо хлібом, не думаючи навіть про те, що в цей самий час в Африці тисячі людей пухнуть від голоду ?! Чи ж варто вам так чинити?
— Ні, знаєте, не соромно, — спокійно відповіла жінка, продовжуючи розсипати перед злетілися птахами крихти. — Я ж докинути до Африки цей хліб не зможу …
Всім сьогоднішнім іменинникам дозвольте побажати добра і щастя. А вам, друзі мої, гарного дня. Як завжди, щиро ваш.