- 24.11 22:27 Шишка на ялинці — символ достатку: як використовувати цей декор в інтер'єрі
- 24.11 22:26 Все набагато гірше: стало відомо, як насправді буде зустрічати Різдво принц Гаррі
- 24.11 22:01 Казкове апельсинове печиво: справжня насолода з чаєм або кавою
- 24.11 22:00 Рибам — «Верховна Жриця», Близнюкам — «Туз Жезлів», а Терезам — «Закохані»: Таро-прогноз на 25 листопада
- 24.11 21:31 Міжпланетні Адам і Єва: відома модель OnlyFans заявила, що хоче дитину від Маска
- 24.11 21:29 «росія за три місяці виробляє стільки зброї та боєприпасів, скільки весь Євросоюз за рік», — міністр оборони Німеччини
- 24.11 21:05 Оладки з цибулею: мінімум складників і смак, який вас точно порадує
- 24.11 21:01 Сильно підвищився тиск: науковці пояснили, чому декому краще взагалі відмовитись від алкоголю
- 24.11 19:57 Чемпіонат України з футболу, 14-й тур, 22—25 листопада: результати та відеоогляди матчів, турнірна таблиця
- 24.11 19:49 Один з генпідрядників «Укрнафти» не розрахувався по боргах і сподівається на скандального суддю Хрипуна, — Кулик
- 24.11 19:42 Кейт Міддлтон надіслала персональні запрошення на Різдво: хто їх отримав
- 24.11 19:16 Галкін показав, як готується до повернення додому, а Пугачова трохи «дорікнула» Паулсу
Країна: Іспанія
Мануфактура: Lladro
Рік створення: 2014
Скульптор: Francisco Polope
Розмір: 49×37 cm
Лімітована серія 1500 екземплярів Із експозиції «Shvets Museum»
В одній далекій країні люди так сильно вірили в провидіння, що у них був такий звичай: кожному засудженому на смерть перед стратою пропонувалося тягнути жереб. Він так і називався — «жереб долі». У мішечок опускали два листочки зі словами — «Життя» та «Смерть». Якщо засуджений витягав перший листок, його милували. Якщо другий — вирок тут же виконували. Таким чином, у кожного засудженого до останнього моменту залишалася надія на порятунок, а судді мали додатковий голос «з неба» за або проти ухваленого ними рішення.
Так сталося, що один чоловік відкрив свою справу і став потроху процвітати. Але разом із успіхом, як це часто буває, з'явилися недоброзичливці. Вони наклепом домоглися спочатку арешту чоловіка, а потім і винесення йому смертельного вироку. Знаючи про те, що засуджений завжди має шанс на порятунок, ці лиходії обманом викрали з мішечка листок з написом «Життя» і додали другий листочок з написом «Смерть». Таким чином вороги не залишили людині жодного шансу на порятунок — який листочок він би не витягнув, на нього чекав смертельний вирок.
Але в чоловіка були й друзі. Вони дізналися про підступ ворогів і змогли попередити засудженого про те, що в мішечку на нього чекають два «смертельні» вироки. Друзі радили розповісти про це суддям та наполягти на перевірці мішечка з жеребом. Як не дивно, засуджений зрадів цій звістці, попросив нікому нічого не розповідати і повідомив, що саме це його і врятує. Друзі вже вирішили, що він перед стратою втратив розум, але сперечатися не стали.
А наступного ранку наш герой витягнув «жереб долі» — і був відпущений на волю. І друзі, і вороги, знаючи про два смертельні вироки в мішечку, дивувалися: як він зміг вийти з такого, здавалося б, абсолютно безвихідного становища? А чоловік вчинив ось як: витягнувши листок з мішечка, він, не читаючи, одразу ж проковтнув його. У суддів не залишалося іншого вибору, як подивитися, який же листок залишився в мішечку. А оскільки на листку, що залишився, було написано слово «Смерть», то офіційно визнали, що людина витягла листок зі словом «Життя».
Нехай це навіть може здатися комусь безглуздим і неможливим, але в мене все сильнішим стає відчуття: ворог, який підготував нам пастку без, на перший погляд, жодного шансу на порятунок, буде посоромлений на очах усього світу. Україна встоїть. І у нерівній боротьбі переможе. І відродиться із попелу. Як фенікс. Птах, який став символом нашого фарфорового музею, у відкриття якого я продовжую вірити.
Усім сьогоднішнім іменинникам дозвольте побажати добра та щастя. А вам, друзі мої, доброго дня. Як завжди, щиро ваш.
вологість:
тиск:
вітер: