Полийте томати і огірки молоком: урожай будете збирати ящиками
Крім правильного формування куща вирощування багатьох культур має і інші секрети. Зокрема, досвідчені городники радять українцям замість дорогих добрив використовувати молоко, адже це чудове джерело калію, фосфору, сірки, заліза та марганцю.
Про це пишуть автори Telegram-каналу «Моя дача».
Також застосування молока допомагає рослині утворити спеціальну молочну плівку, яка захищає від шкідників та хвороби. Однак не треба поливати огірки молоком у чистому вигляді, обов'язково розведіть її з водою у пропорції 1:5.
Ще один секрет: поливати рослину молоком потрібно до плодоношення, і ніколи не треба лити його під корінь, оскільки рослини схильні до прикореневої гнилі, його достатньо обприскати.
Також можна зробити неглибоку траншею на відстані 10−15 сантиметрів від стебла і влити туди розчин. А якщо ви додасте туди кілька крапель йоду, це ще кращє вплине на рослину.
Молоко можна використовувати в таких випадках: як підгодівлю — грядки поливають сирим молоком; для боротьби зі шкідниками — молоко створює бар'єр для комах, оскільки вони не перетравлюють лактозу; від хвороб — обприскування молоком не люблять шкідливі мікроорганізми.
Також молоко часто використовують, як провідник — додають разом з іншими підгодівлями, щоб ті краще засвоювалися.
Молоком можна удобрювати і лікувати: огірки — полив; помідори — полив і обприскування від фітофторозу; коренеплоди — полив; цибуля — полив і обприскування; дерева плодові — полив і обприскування.
Крім того, автори каналу дають ще одну жартівливу пораду: ні в якому разі не підключати до робіт на дачі невістку.
<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.778%;"><iframe src="https://streamable.com/e/x1i68j" frameborder="0″ width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;left:0px;top:0px;overflow:hidden;"></iframe></div>
Нагадаємо, «ФАКТИ» писали про «суперпідживлення», після вживання якого томатів зав'язується в 10 разів більше.
39Читайте нас у Facebook