Для споживачів газу полегшили передачу показань лічильників: що важливо знати
Для клієнтів «Газмережі» доступна нова функція у особистих кабінетах — під час обов'язкової щомісячної подачі даних про спожитий газ віднині це можна робии для кількох лічильників з одного зареєстрованого кабінету.
«Ця функція стосується споживачів, які на своєму особовому рахунку мають два або більше встановлених лічильників газу. Раніше такі споживачі через особистий кабінет могли передати лише показання одного лічильника», — зазначають у харківській філії «Газмережі».
Щоб скористатись новим функціоналом кабінету за розподіл газу потрібно:
- Зареєструвати кабінет на сайті «Газмережі» або увійти до раніше зареєстрованого кабінету (https://my.grmu.com.ua/login);
- У верхній лівій частині кабінету клікнути на «Внести показання»;
- Ввести дані приладів обліку газу по кожному лічильнику окремо.
Завантажити актуальний рахунок за розподіл газу та оплатити послуги можна на головній сторінці кабінету.
У дніпровскій філії компанії нагадали, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із постачальником газу.
А в компанії «Нафтогаз України» — про кроки, які необхідно зробити, якщо у споживача мінилося прізвище, номер телефона або електронна пошта.
Для оновленя даних на сайті https://gas.ua перевірити та ввести актуальну інформацію можна легко та зручно у розділі «Клієнтам» — «Актуалізація даних»:
- Створіть запит;
- Надайте необхідні документи;
- Підпишіть заяву онлайн.
Це допоможе вам отримувати:
- Актуальну інформацію за особовим рахунком;
- Правильні нарахування за спожитий газ;
- Швидкий доступ до онлайн сервісів та передачі показань;
- Коректне та своєчасне інформування;
- Покращений рівень обслуговування.
Нагадаємо, що згідно з планами переходу до ринкових відносин у сфері споживання природного газу, в Україні вводиться третя платіжка за газ — за обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж
Фото Pixabay
59551Читайте нас у Facebook