Прогрівання автомобіля взимку: експерти назвали три найпоширеніші помилки
Тривалий прогрів двигуна автівки зимою може призвести до кількох серьйозних наслідків для транспортного засобу. Також не варто забувати про дієве прогрівання салону автівки.
Експерти радять робити це правильно та вказують на три найпоширеніші помилки автовласників, пише ampercar.com.
По-перше, не варто одразу включати на максимум пічку, аби прогріти якнайшвидше салон. Адже ефективне прогрівання салону можливе лише при повністю прогрітому двигуні, коли температура охолоджуючої рідини підніметься хоча б до 50 градусів. Лише тоді в салон піде трохи тепле повітря. Якщо в автівці є клімат-контроль, то варто активувати режим «Auto». В цьому випадку система автоматично оптимізує час прогріву салону.
По-друге, варто пам'ятати про рециркуляцію повітря. В салоні машини навіть в морозну погоду буде тепліше, ніж на вулиці. Пічці, яка забирає повітря з вулиці, знадобиться більше часу та енергії для прогрівання салону. Якщо є можливість, краще використовувати режим, коли повітря циркулює лише у салоні.
Читайте також: Проблеми забезпечені: п'ять поширених зимових поломок непрогрітого автомобіля
По-третє, досвідчені автолюбителі не радят повністю прогрівати салон під час стояння на парковці. Адже в русі машина прогріватиметься значно швидше. А для того, аби сучасний двигун прогрівся перед початком руху, йому потрібно до 5 хвилин. В такому випадку водіям не радять швидко стартувати та не значно підвищувати оберти протягом перших 10 хвилин руху.
Про те, як правильно прогрівати автівку на холостих оборотах, читайте на нашому сайті.
Фото Pixabay
2341Читайте нас у Facebook